IPA BEŁCHATÓW W MAŁYM CICHYM

wpis w: Uncategorized | 0

W dniach 3-6 marzec 2016 roku IPA Region Bełchatów wzorem lat ubiegłych zorganizował wyjazd na narty do msc. Małe Ciche.

Dokładnie 3 marca 2016 roku w godzinach popołudniowych spod budynku KPP w Bełchatowie wyruszyły dwa autokary. W tym roku uczestniczyła rekordowa ilość uczestników, bo 103 osoby. W większości byli to członkowie IPA Region Bełchatów ich rodziny, znajomi, a także członkowie wspierający oraz sympatycy IPA. Jak co roku wyjazd ten cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem.

Podczas pobytu w tej małej i przepięknej miejscowości u podnóża Tatr, większość uczestników wyjazdu wyruszyła na stok narciarski w tej samej miejscowości. Wśród tej grupy były osoby początkujące, średnio zaawansowane i „zawodowcy”.

W drugim dniu pobytu scenariusz był podobny, czyli szusowanie na stokach narciarskich. Była też kilkunastoosobowa grupa, która swoich możliwości spróbowała na stoku narciarskim w Jurgowie. Zorganizowany został także wyjazd do Zakopanego, w którym uczestniczyła 50-osobowa grupa turystów. Jak co roku w godzinach popołudniowych 60-osobowa grupa udała się na wody termalne „Bania” do Białki Tatrzańskiej.

W ostatnim dniu pobytu uczestnicy wyjazdu delektowali się słońcem na stacji narciarskiej Małe Ciche oraz jeździli na nartach. Po powrocie do pensjonatu oraz po zjedzeniu posiłku organizatorzy przygotowali niespodziankę najmłodszym uczestnikom narciarskich wojaży i wręczyli im złote medale okolicznościowe, zachęcając ich w ten sposób do dalszego, aktywnego wypoczynku na stokach narciarskich. Zobaczyć twarze tych dzieci bezcenne.

Na zakończenie Przewodniczący IPA Region Bełchatów wręczył także dyplom – podziękowanie właścicielom DW „Tatry” p. Teresie i Wojciechowi Strama za miłą, rodzinną atmosferę, wspaniałe warunki oraz profesjonalne podejście i sprawność organizacyjną, jednocześnie życząc wielu sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.

Wszystkim uczestnikom wyjazdu humory dopisały, choć warunki na stoku z każdą godziną pogarszały się, a co najważniejsze do domu wrócili wszyscy cali i zdrowi.

Prezydium IPA Region Bełchatów serdecznie dziękuje Zarządowi ŁGW IPA za pomoc w dofinansowaniu przedmiotowego wyjazdu i pokrycia części kosztów związanych z wynajmem dwóch autokarów. Dziękujemy także naszym członkom wspierającym w osobach Adam Bujacz, Bogdan Naturalny oraz kierownictwu stacji narciarskiej „Małe Ciche”.

WP_20160306_14_05_08_Pro