VIII Międzynarodowy Turniej Służb Mundurowych w Piłce Halowej im. podkom. Andrzeja Struja o Puchar Komendanta Głównego Policji.

wpis w: AKTUALNOŚCI | 0

W dniach 8-12.02.2017r., w Warszawie, odbył się VIII Międzynarodowy Turniej Służb Mundurowych w Piłce Halowej im. podkom. Andrzeja Struja o Puchar Komendanta Głównego Policji.

W Turnieju nie zabrakło akcentów Łódzkiej Grupy Wojewódzkiej, albowiem w drużynie kobiet Komendy Głównej Policji znalazły się dwie zawodniczki:  Izabela Zdonek (Region IPA Opoczno) oraz Anna Jagieła (Region IPA Wieluń). Nasze koleżanki wraz ze swoją drużyną awansowały do finału, gdzie stoczyły bój z zawodniczkami Komendy Stołecznej Policji. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny z Komendy Głównej wynikiem 3:0, a Ania po finale na swoje konto mogła dopisać dwie bramki oraz asystę przy trzeciej. Satysfakcja jest tym większa, że Ania Jagieła zdobyła indywidualną nagrodę dla Najlepszej Zawodniczki. Gratulacje dla naszych Koleżanek jak i zarazem zawodniczek drużyny Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *