Nasza Mistrzyni

wpis w: AKTUALNOŚCI | 0

14 maja 2017r., za namową swojego trenera, nasza koleżanka Katarzyna Staśkowska (Region IPA Łask) zadebiutowała na scenie sportów sylwetkowych startując w I Mistrzostwach Polski NABBA / WFF w Kulturystyce i Fitness – najstarszej na świecie federacji amatorskiej kulturystyki.
Były to zawody inaugurujące działalność NABBA / WFF w Polsce, Federacji, w której swe pierwsze kroki w rywalizacji sportowej w kulturystyce stawiał Arnold Schwarzenegger. Po weryfikacji Kasia wystartowała w kategorii Miss Fitness oraz Ms. Figure Masters Women zajmując odpowiednio II i III miejsce.
Tydzień później – 21 maja 2017r. – Kasia odnotowała kolejny start. Tym razem w Mistrzostwach Polski w Kulturystyce i Fitness WPF w Białobrzegach. Startując w kategorii Bikini Fitness zajęła I miejsce.
Nasza Koleżanka nie odpoczywa. Pod czujnym okiem trenera (Mateusz Szlęk) przygotowuje się do kolejnych zawodów, albowiem otrzymała powołanie do Kadry Polski na Mistrzostwa Europy rozgrywane 10 czerwca 2017 r. na Litwie.
Dla sportowca takie powołanie i szansa reprezentowania kraju to najwyższe wyróżnienie i ogromny zaszczyt. To szczyt moich marzeń. Jak twierdzi Kasia nie przypuszczała, że coś takiego się wydarzy, zwłaszcza zaraz po moim debiucie.
Kasia swój medal dedykuje koleżance Kindze Szweda (Wicemistrzyni Świata i Mistrzyni Europy w fitness sylwetkowym), funkcjonariuszce z komendy w Tucholi, która walczy z choroba nowotworową.
Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *