Wycieczka do Malowniczego Budapesztu !!!

wpis w: AKTUALNOŚCI | 0

TERMIN 5-8.10.2017

Dzień 1
Nocny przejazd przez Słowację na Węgry. (wyjazd ok 24.00)

Dzień 2
Przyjazd do BUDAPESZTU. Zwiedzanie miasta proponujemy zacząć od Wzgórza Zamkowego położonego po budapesztańskiej stronie miasta. W programie m.in. Zamek Królewski, który przez 700 lat był siedzibą węgierskich królów oraz Kościół Macieja – miejsca koronacji i ślubów królewskich. Kolejny punk to Baszta Rybacka – budowla z siedmioma neoromańskimi wieżami, z której wznosi się przepiękna panorama miasta. W międzyczasie Park Vorasiget oraz Budapesztański Parlament.

Po południu zakwaterowanie w Hotelu, obiadokolacja w hotelu. Wieczorem proponujemy wzgórze Gellerata wznoszące się 130m nad płynącym poniżej Dunajem, wraz z widokiem na nocną panoramę miasta – jest to najlepsza pora, aby zachwycić się urokiem Budapesztu.
Ewentualnie – rejs po Dunaju

Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 3
Śniadanie. BUDAPESZT – dalszy ciąg zwiedzania miasta: Plac Millenium, który został wybudowany z okazji tysiąclecia państwa węgierskiego. Następnie Bazylika św. Stefana. W Bazylice przechowywana jest najważniejsza relikwia kraju – prawica pierwszego króla Węgier. Przejście na ulicę Vaci, główną arterię handlową Budapesztu. Czas wolny.

Wieczór integracyjny w Czardzie, w wersji all inclusive – bez ograniczeń węgierskie przysmaki oraz napoje alkoholowe (wino, piwo szampan) i bezalkoholowe przy cygańskiej muzyce. Sprawdzona i bardzo polecana przez nas forma integracji i poznania węgierskich smaków dań i lokalnych alkoholi.

Dzień 4
Śniadanie w hotelu, przejazd do Szentendre – zwiedzanie. Wyjazd ok 13.00. Przyjazd do Łodzi ok 23.00

Cena imprezy: 600,00 zł

W cenie: transport, zakwaterowanie 2 noclegi w hotelu w Budapeszcie – pokoje 2,3 os z łazienkami, wyżywienie (2 śniadania, 1 obiadokolacja, 1 kolacja w Csardzie), ubezpieczenie NNW i KL, opieka pilota

Dodatkowo płatne wstępy, przewodnik lokalny, -ok 20 Eur/os

Pozdrawiam Jacek Michalski tel:502-020-704

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *