NASZA KASIA :)

wpis w: AKTUALNOŚCI | 0

Katarzyna Staśkowska, funkcjonariuszka Komendy Powiatowej Policji w Łasku oraz Przewodnicząca Regionu IPA Łask, z zawodów Mr. Universe rozgrywanych 19 listopada w Brukseli wróciła z tytułem Wicemistrzyni Świata!

Było to duże wyzwanie a także najważniejszy sprawdzian naszej Koleżanki. Kasia, pełniąca służbę jako oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Łasku, razem z reprezentacją Polski wzięła udział w „Universe Championships Bodybuilding & Bikini”, czyli Mistrzostwach Świata. Dla naszej koleżanki, początkującej w tym sporcie było to spełnienie marzeń. Kiedy jechała w tym roku na pierwsze zawody, nie myślała, że wróci z medalem. To miał być tylko sprawdzian formy przed startami w 2018 roku. Ciężkie treningi, ścisłe trzymanie diety i wyrzeczenia przyniosły skutek. Kasia zdobyła tytuł Wicemistrzyni Świata Federacji WPF w nowej dla niej kategorii bikini athletic (wcześniej startowała w kategorii bikini fitness), a razem z kolegami i koleżankami z kadry uplasowała się drużynowo na pierwszym miejscu. To ogromny sukces.

Teraz Katarzyna Staśkowska ma chwilę odpoczynku i roztrenowania, a od grudnia zacznie szlifować formę na nowy sezon. …i znowu na pudełeczkach pod sztangą. Powodzenia!

dav

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *