ZAPROSZENIE NA REJS WĘDKARSKI

wpis w: Uncategorized | 0

                 

Koło miłośników wędkarstwa morskiego Łódzkiej Grupy Wojewódzkiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA organizuje na przełomie marca i kwietnia rejs wędkarski zaprzyjaźnionym kutrem MS „Rybka” z portu Ustka. Wyjazd funkcjonariuszy Policji w tym członków IPA w tym przedziale czasowym jest swojego rodzaju tradycją, w przeszłości realizowaną corocznie w skali całego kraju pod auspicjami Szkoły Policji w Słupsku i w ramach organizowanych przez nią zawodów w wędkarstwie morskim pod patronatem Komendanta Głównego Policji, w trakcie których łódzcy policjanci zawsze odnosili sukcesy. Powyższy wyjazd ma na celu integrację funkcjonariuszy oraz czynny odpoczynek od stresu związanego z codzienną służbą. W ubiegłym roku rejs zakończył się pełnym sukcesem – na każdego wędkarza przypadało po kilkadziesiąt sztuk dorszy.

         Decyduje kolejność zgłoszeń ORAZ obowiązkowa wpłata w kwocie 220 złotych za 15 – godzinny rejs do 25 marca 2019 roku. W /w koszt nie uwzględnia solidarnie pokrywanych kosztów przejazdu i kierowcy (max. 60 – 70 zł od osoby)

         Połowy odbywają się na otwartym morzu ponad 40 km od brzegu. Wymagany jest jedynie dowód tożsamości w związku z możliwą kontrolą S.G. Pozwolenie na połowy zapewnia armator. Informacji z ramienia ŁGW IPA udzielają kol. Jacek Piaseczny tel. 695-997-116 oraz kol. Adam Mirowski tel. 690-115-291.

UWAGA!!! Ze względu na panujące warunki pogodowe na morzu – a więc z przyczyn niezależnych od organizatora – termin wyjazdu i rejsu zostanie określony w w/w okresie czasowym (możliwe dni wyjazdu: czwartek, piątek, sobota lub niedziela w późnych godzinach wieczornych a dni połowów na morzu: piątek, sobota, niedziela lub poniedziałek)